INZERCIA - voľné pracovné miesta

KASMAN DENTAL - ŽILINA
Do novootvorenej zubnej ambulancie - Kasman Dental príjmem dentálnu hygieničku, dentálneho hygienika. Nástup možný ihneď. Svoje životopisy posielajte na info@kasmandental.sk alebo volajte na: 0902 533 870
info@kasmandental.sk
0902 533 870
Ponuka práce Snina
Prijmem dentálnu hygieničku do zubnej ambulancie v Snina. Nástup možný od mája 2024. Bližsie info na tel.čísle
adrianademjan@gmail.com
0905112709
Ponuka práce Bratislava - DENTINIKA
Do DENTINIKY hľadáme dentálnu hygieničku/hygienika. Bratislava - Karlova Ves. Práca v samostatnej, plne vybavenej DH ambulancií vrámci praxe, zázemie recepcie, stabilní i noví pacienti, motivujúce ohodnotenie (základná mzda + percentá z obratu). Úväzok dohodou (TPP/živnosť/dohoda). Nástup možný ihneď príp. dohodou. Viac info a CV posielajte na praca@dentinika.sk. Tešíme sa na Vás. Dentinika úspešne na trhu pôsobí a poskytuje kvalitnú stomatologickú starostlivosť už viac ako 10 rokov. Venujeme sa predovšetkým mladým rodinám, pracujeme v príjemnom prostredí s moderným vybavením. Našou prioritou je prevencia - dentálna hygienička/hygienik je preto nezastupiteľný člen tímu. Hľadáme zodpovednú a loajálnu osobnosť so zmyslom pre detail a dobrými komunikačnými zručnosťami. Ozvite sa, rada vás privítam v priestoroch praxe a poskytnem viac informácií. www.dentinika.sk
praca@dentinika.sk
0948116116
Hľadáme diplomovanú dentálnu hygieničku do zubnej ambulancie  v Piešťanoch,  moderné vybavenie,  prijemný kolektív,dobre finančne ohodnotenie.  Podmienky sú príjemne vystupovanie, samostatnosť, precíznost, snaha sa vzdelávať. Kontakt 0904356804.
0904356804
Ponuka práce v Prievidzi
Sme mladý rozrastajúci sa kolektív, ktorý hľadá do pripravenej samostanej ambulancie príjemného, profesionálne vystupujúceho dentálneho hygienika alebo hygieničku, ktorého práca baví, má chuť sa profesionálne posúvať a chce byť za to aj adekvátne zaplatený. Ponúkame odbornosť, spoľahlivosť, príjemné pracovné prostredie, moderné vybavenie, flexibilitu a nadštandardné finančné ohodnotenie. A požadujeme úsmev na tvári, chuť pracovať a vzdelávať sa, ľudský prístup a profesionalitu. Ak Vás naša ponuka zaujala, radi ju priblížime na osobnom stretnutí. Možnosť nástupu ihneď.
kosecky.martin@gmail.com
0919 044 124
SK Dental Bratislava
Máme pre teba nové miesto! Do našej SK Dental Clinic Bratislava hľadáme novú posilu.
martin.hlavaty@skdental.sk
Pridajte nový inzerát
Nadpis inzerátu*
Email*
Telefón*
Text inzerátu*

Asociácia dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike

'ADHS je nezisková organizácia, ktorá vznikla 5. novembra 1993 v Trenčíne. Zakladateľkou ADHS je pani Mgr. Marta Križanová. V súčasnej dobe ADHS združuje dentálne hygieničky a dentálnych hygienikov, ktorí ukončil štúdium dentálnej hygieny.

Copyright © 2023 adhs.sk Všetky práva vyhradené.