Dobrý deň, radi by sme do Vašej pozornosti dali už tretiu edíciu konferencie zameranej na inovácie v zdravotníctve ITAPA Health & Care 2023, ktorá sa bude konať 15. 16. marca 2023 v Hoteli Impozant v Martine. Vystúpia na nej osobnosti z oblasti riadenia zdravotníctva, medzi inými Vladimír Lengvarský či Silvia Pekarčíková, ako aj odborníci z oblasti nových technológií, ktorých využitie v zdravotníctve zvyšuje efektivitu nemocníc a odľahčuje personál. Diskutovať sa bude na tému verejného obstarávania, optimalizácie a reformy dát v zdravotníctve a odznejú aj prezentácie o umelej inteligencii, kybernetickej bezpečnosti či robotike. Veríme, že sú to témy zaujímavé pre Vás aj Vašich kolegov.

 Momentálne, do 15. februára 2023, je možné registrovať sa s 25% zľavou, ktorá bude pre lekárov platiť až do uzatvorenia registrácie. Študenti denného štúdia majú vstup na obidva dni konferencie zdarma. Uvedená konferencia patrí do rodiny podujatí ITAPA – najväčšie konferencie o digitalizácii a moderných technológiách na Slovensku, ktoré oslávili v minulom roku už svoje 21. výročie. Každoročne spájajú lídrov Slovenska s odborným sektorom a širokou verejnosťou a vytvára jedinečný priestor pre diskusiu v oblasti digitalizácie, ekonomických reforiem, inováciách a kybernetickej bezpečnosti. Konferencia ITAPA privíta štandardne viac ako 100 významných rečníkov a viac ako 600 účastníkov. Ďakujeme Vám vopred za spoluprácu.
S pozdravom,ITAPA tím
Dunajská 25, 811 08 Bratislava
0948 306 893
itapa@itapa.sk

Asociácia dentálnych hygieničiek v Slovenskej republike

'ADHS je nezisková organizácia, ktorá vznikla 5. novembra 1993 v Trenčíne. Zakladateľkou ADHS je pani Mgr. Marta Križanová. V súčasnej dobe ADHS združuje dentálne hygieničky a dentálnych hygienikov, ktorí ukončil štúdium dentálnej hygieny.

Copyright © 2023 adhs.sk Všetky práva vyhradené.