GSK - Premium partner ADHS Vás pozýva na webinár.
GSK – Premium partner ADHS Vás pozýva na webinár.
GSK - Premium partner ADHS Vás pozýva na webinár.

Vážené dámy, vážení páni,

Radi by sme Vás v mene spoločnosti GlaxoSmithKline Consumer Healthcare pozvali na bezplatný kreditovaný webinár na tému:

Diagram

Description automatically generated

webinár GSK

Webinár môžete sledovať online priamo z Vášho počítača po registrácii na linku vyššie alebo v pozvánke. V prvom kroku je potrebné sa registrovať do gskhealthpartner programu, po úspešnej registrácii a následnom prihlásení zvoliť Webináre&udalosti, kde sa Vám objaví aktuálny webinár a možnosť zaregistrovať sa. Po odkliknutí Vám príde na Váš email link na daný webinár. Bez registrácie na gskhealthpartner nie je možná účasť na webinári. Vašou registráciou do GSK – partner pre zdravie, získate prístup k zdrojom informácií (odborné informácie o produktoch, webináre/odborné školenia) a stanete sa súčasťou komunity.

Pri registrácii dávať pozor na profesiu (výber stomatológ aj pre DH, zdavotných asistentov/sestry), vedľa povinné pole špecializácia a tam výber podľa obr. nižšie.

Graphical user interface, text, application, chat or text message

Description automatically generated

Tešíme sa na Vašu účasť.

ADHS

Sme nezisková organizácia, ktorá vznikla v novembri 1993 v Trenčíne. V súčasnej dobe združuje dentálne hygieničky a hygienikov, ktorí ukončili vyššie odborné štúdium dentálnej hygieny v Trnave, Prešove, Bratislave, vo Zvolene a tiež bakalárske štúdium v Prešove.

Copyright © 2023 adhs.sk Všetky práva vyhradené.